|

![]() 100 + 1 Sudoku pro mistry V tuto chvíli bohužel rozebráno. Brožovaná, 128 stran, formát 110x152 mm, 69 Kč, ISBN , řada Hádanky, poprvé vyšlo 29.06.2006.
Sudoku je hra a sudoku je zábava. Tak by se dala stručně charakterizovat tato křížovka beze slov, jíž od loňského roku propadly desítky milionů lidí v celé Evropě. Pro její řešení nemusíte mít žádné matematické znalosti, vše, co potřebujete, je tužka a chuť lámat si hlavu.
Poslední dobou stále více roste počet zkušených luštitelů sudoku, a s tím i jejich požadavky na náročnost hádanek. Právě těmto vpravdě mistrům sudoku jsme se rozhodli naší sbírkou vyjít vstříc a nabízíme 100 hádanek v jediné kategorii pro mistry. V úvodní části najdete popis několika metod, jak obtížné hádanky řešit. Navíc jsme pro Vás připravili akci Zašlete nám své vlastní těžké sudoku. Ty nejzajímavější hádanky pak zveřejníme v další sbírce Sudoku pro mistry.
![]()
|
KATEGORIE KNIH

Aktuality
Recenze knihy Rusko pohledem z kuchyně - medium.seznam.cz 4. 1. 2023

Knihy v akci


Bazarové knihy


Bestsellery

1. Václav Cílek
Věci, které září
2. Václav Cílek, Ferdinand Šmikmátor a kol.:
Ruka noci podaná
3. Richard Dawkins
S hlavou v oblacích
4. Václav Cílek, Tomáš Just, Zdeňka Sůvová a kolektiv
Kudy plyne Vltava
5. Marcus du Sautoy
Umění zkratky


Ocenění

